У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua
Розмір шрифту: +

Технічне обслуговування об'єкта!

Незважаючи на кризовий стан в державі, наше підприємство продовжує стабільно зростати і розвиватися. ПП «Аква Україна» проводить технічне і сервісне обслуговування теплових пунктів, систем теплопостачання на об'єктах закладів освіти, культури та медицини.ільше 500 таких об'єктів отримують якісну і швидку підтримку від нашого підприємства.

Технічне обслуговування об'єкта проводиться за затвердженим із замовником графіком і включає періодичне технічне обслуговування, а також щорічне технічне обслуговування, в тому числі підготовку до опалювального сезону.

До обслуговування теплового пункту потрібно підходити з усією серйозністю і відповідальністю, так як модульний індивідуальний тепловий пункт - найважливіша складова систем теплопостачання будівель. Від його роботи залежить регулювання систем опалення і ГВП, а також ефективність використання теплової енергії.

Якщо вам потрібно встановити індивідуальний тепловий пункт, провести ремонт або технічне обслуговування - сміливо звертайтеся до нас !!!

Оцінити цей запис:
0