У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua
Розмір шрифту: +

ПП «Аква Україна» розроблений контролер зйому даних з теплообчислювача МВТ-2МНК

На замовлення ПП «Аква Україна» розроблений контролер зйому даних, який ми пропонуємо використовувати для зняття показань з теплообчислювача МВТ-2МНК, а також побудови системи АСКОЕ. Контролер, призначений для дистанційного зняття даних з лічильника теплової енергії, передачі даних через GPRS канал на сервер, контроль температури в приміщенні, контроль аварійних входів (відкриття двері теплопункту, вода в приміщенні теплопункту і т.п.).

Контролер конструктивно виконаний в пластмасовому корпусі, клас захисту IP-52. У корпусі знаходяться плата з вбудованим блоком живлення, клеми для підключення ліній зв'язку з лічильниками тепла, датчика температури, акумулятор, GSM-модем, тримач SIM-карти. При зникненні мережевого живлення, контролер продовжує працювати від 12 до 24 годин на вбудованому акумуляторі.

Дані з будь-якого вузла обліку теплової енергії можна подивитися з будь-якого ПК, що має доступ до інтернету, використовуючи свій логін і пароль для входу на сервер збору даних.

ПП «Аква Україна» пропонує за невелику абонплату з точки обліку використовувати наш сервер або розгорнути систему збору даних на базі Вашого підприємства. Як це працює, Ви можете подивитися за адресою www.ionsot.km.ua (логін: ukrakua, пароль: Akuaukr). Консультації по телефону (096) 377-07-18, (066) 668-05-63

Розроблений контролер зйому даних з теплообчислювача МВТ-2МНК

Оцінити цей запис:
1