У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua
Розмір шрифту: +

Практичний семінар з німецькою фірмою Landis+Gyr

11 червня 2015 року представниками німецької фірми Landis+Gyr на базі нашого підприємства було проведено семінар на тему: «Пристрої передачі, збору та обробки даних з теплолічильників».

Практичний семінар з німецькою фірмою Landis+Gyr 1

Компанія Landis + Gyr є провідним європейським виробником ультразвукових теплолічильників і витратомірів, відомих в Україні під торговою маркою ULTRAHEAT . Експорт продукції здійснюється в 45 країн світу, включаючи всі країни Європи, Індію, Китай, Японію.

«Аква Україна», як один з основних постачальників приладів обліку тепла і води на енергетичному ринку України, представляє всю лінійку продукції компанії Landis + Gyr, і є її офіційним сервісним центром.

На семінарі були присутні фахівці нашого підприємства, а також регіональні партнери. Основна увага була приділена практичним питанням дистанційного збору і обробки даних з теплолічильників сімейства ULTRAHEAT за допомогою високоефективних пристроїв на основі М-bus - загальновизнаного європейського стандарту збору даних з комерційних вузлів обліку тепла.

 
Оцінити цей запис:
6