У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua
Розмір шрифту: +

Міжнародна виставка Аква Терм Київ 2017

Для компанії Аква Україна участь у міжнародній виставці Аква Терм – наймасштабнішій події у галузі енергоефективних технологій – є своєрідною традицією, і Аква Терм Київ 2017 не стала винятком.

У 2017 році, крім вже знайомих українському споживачеві приладів власного виробництва (тепло лічильників АКВА-МВТ, витратомірів ЕМПР та ін.), а також теплолічильників виробництва Німеччини та Італії, Аква Україна презентувала дві новинки в лінійці квартирних тепло лічильників – ультразвуковий лічильник Ultraheat T330, виробництва компанії Landis&Gyr, Німеччина, і ультразвуковий лічильник MicroCLIMA Ultrasuoni, виробництва компанії Maddalena, Італія.

Компанія Аква Україна є офіційним представником і сервісним центром в Україні компаній Landis&Gyr та Maddalena. Це означає, що в нас Ви можете не тільки придбати (в тому числі і з монтажем) продукцію цих компаній за прийнятною ціною, але й виконати планову чи позапланову повірку і виконати будь-яке технічне обслуговування чи ремонт приладів.

Наслідком участі у виставці стало зміцнення діловиз зв`язків з існуючими партнерами, а також укладання угод з новими постачальниками і розширення асортименту продукції. Так, наприклад, з червня 2017 року Аква Україна стає офіційним партнером компанії Siemens (Департамент «Автоматизація і безпека будівель» ДП «Сіменс Україна») по напрямку «Продукти і системи автоматизації та диспетчеризації будівель».

Оцінити цей запис:
1