У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua
Розмір шрифту: +

Консультативний семінар

16 січня 2015 року на базі підприємства «Аква Україна» був проведений інформаційно-консультативний семінар. Тематика семінару включала основні напрямки діяльності підприємства в області обліку та економії енергоресурсів, а також огляд нової продукції. Учасникам семінару була представлена нова концепція лічильника теплової енергії АКВА-МВТ з модернізованим теплообчислювачем МВТ-2М нк (новий корпус).

seminar.jpg

У ході семінару були розглянуті основні питання, пов'язані з монтажем і технічним обслуговуванням лічильників теплової енергії серії АКВА-МВТ і дана позитивна оцінка якісними показниками зміненого теплообчислювача.

b2ap3_thumbnail_seminar1.jpg

За результатами семінару кожний учасник отримав Сертифікат встановленого зразка та керівництво з експлуатації теплообчислювача МВТ-2М нк.

Оцінити цей запис:
2