У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua
Розмір шрифту: +

Цікаві факти про енергозберігаючі технології.

Как уменьшить теплопотери?

Рахунки за опалення цієї зими шокують майже всіх і викликають цілком зрозуміле бажання сплачувати за тепло менше. І ось, нарешті, прийнято рішення встановити теплолічильник – в приватному будинку, квартирі або офісі. А на додаток до теплолічильника можна вжити ще низку заходів, які допоможуть зменшити витрати тепла. Для цього потрібно утеплювати саму будівлю, і найбільшого ефекту можна досягнути лише комплексним підходом.

Існує такий термін, як «Містки холоду». Виникають вони на стиках стін або в місцях, де не зовсім якісно виконана теплоізоляція. Щоб уникнути їх появи, необхідно утеплювати фасад, дах, місця контакту будівлі з грунтом, а також слідкувати за тим, щоб металопластикові вікна знаходилися в належному стані. Звичайно, це потребує досить значних фінансових вкладень, але отримане в результаті заощадження коштів на опаленні виправдовує ці витрати.
 
Ми готові допомогти Вам зробити перший крок і запропонувати якісні теплолічильники за прийнятною ціною.
 
Заощаджуйте з Аква Україна!
Оцінити цей запис:
2