У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua
Розмір шрифту: +

«Аква Україна» взяла участь у 18-й Міжнародній виставці «Aqua Therm Kyiv 2016»!

ПП «Аква Україна» на виставці представила широкий спектр продукції: прилади обліку тепла і води, теплові насоси, енергозберігаючі світильники, насосне обладнання для систем опалення та водопостачання, пластинчасті теплообмінники, автоматику і інше енергозберігаюче обладнання.

Величезний інтерес у відвідувачів стенду «Аква Україна» викликали прилади обліку теплової енергії - це як квартирні теплолічильники Ultraheat 2WR6, Ultraheat t230, Microclima Maddalena, так і загальнобудинкові універсальні теплолічильники АКВА-МВТ. Підприємство встановлює теплолічильники для малих будівельних обсягів, офісів, магазинів, квартир, виконує установку квартирних теплолічильників «під ключ».

З особливою увагою, відвідувачі поставилися до пластинчастих теплообмінників виробництва «Аква Україна», що поєднує в собі високу якість і розумну вартість. Теплообмінники можна замовити за індивідуальним розрахунком.

Участь «Аква Україна» у виставці «Аква Терм Київ 2016» сприяло встановленню нових ділових зв'язків з партнерами, а також підтвердило стійку позицію підприємства на ринку енергоефективних та енергозберігаючих технологій України.

Оцінити цей запис:
0