У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua
Розмір шрифту: +

Аква Україна прийняла участь в 17-й виставці «Аква-Терм Київ 2015»

aquatherm2015_1_small.jpg

«Аква Терм Київ» традиційно є провідною спеціалізованою виставкою з опалення, кондиціонування та водопостачання не тільки в Україні. Величезний інтерес у відвідувачів стенду «Аква Україна» викликав широкий спектр продукції підприємства, представлений на виставці тепловими насосами; приладами обліку споживання теплової енергії, гарячої та холодної води; насосами для води; енергозберігаючими світильниками, автоматикою та іншим енергозберігаючим обладнанням.

aquatherm2015_2_small.jpg

З особливою увагою відвідувачі стенду поставилися до найбільш вагомих досягнень «Аква Україна» - це проектування та встановлення теплових насосів. Як одне з основних поновлюваних джерел теплової енергії, тепловий насос здатний скласти серйозну конкуренцію традиційним органічним видам палива (газ, мазут, вугілля), запаси яких далеко не нескінченні і з кожним роком дорожчають. Слід зазначити, що «Аква Україна» успішно здійснила найбільш масштабний проект в Україні, встановивши тепловий насос для опалення та гарячого водопостачання в СШ № 18 міста Києва, загальною площею понад 1300 кв.м.

aquatherm2015_3_small.jpg

Участь «Аква Україна» у виставці «Аква Терм Київ 2015» сприяло встановленню нових ділових зв'язків з партнерами, а також підтвердило стійку позицію підприємства на ринку енергоефективних та енергозберігаючих технологій.

Оцінити цей запис:
4