У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua
Розмір шрифту: +

20-та міжнародна виставка Акватерм Київ 2018

З 15 по 18 травня 2018 року в Києві відбулася ювілейна, 20-та міжнародна виставка Акватерм Київ 2018, яка зібрала на території експоцентру представників з 21 країни. Компанія «Аква Україна» традиційно стала одним з учасників цієї грандіозної події.

Крім промислових та квартирних теплолічильників Ultraheat (виробництва Landis&Gyr, Німеччина) та теплолічильника Аква-МВТ власного виробництва, що вже добре відомі українському споживачеві, «Аква Україна» презентувала нові розробки своїх фахівців:

  1. GSM-модем M-Link - пристрій передачі даних з інтерфейсом M-Bus або RS232, який дозволяє організувати канал зв`язку в системах автоматизованого керування, а також для дистанційного зчитування архівних та поточних показників з приладів обліку енергоносіїв.
  2. Механічний квартирний лічильник теплової енергії Аква-Компакт з сенсорним керуванням та рідкокристалічним дисплеєм. На сьогоднішній день прилад проходить сертифікацію в Укрметртестстандарт, але вже зараз можна стверджувати, що Аква-Компакт не поступається якістю європейським аналогам.

Оцінити цей запис:
1