ЗАКАЗАТИ ТОВАР

Новий квартирний теплолічильник Maddalena

Підприємство Аква Україна є єдиним на українському ринку представником відомої в Європі італійської фірми Maddalena. Компанія Maddalena виробляє найрізноманітніші прилади для вимірювання рідин у будь-якій сфері – від найпростішого лічильника тепла до складних промислових вимірювальних приладів. Всі прилади, які виробляє завод Maddalena, мають сертифікат якості Міжнародної організації сертифікації ISO9001.

Продовжити читання

Лічильники тепла – що потрібно знати.

У січні 2017 року багато хто з нас був шокований цифрами в квитанціях за опалення. У зв`язку з цим питання встановлення тепло лічильників  набуло особливої актуальності.

Продовжити читання

Цікаві факти про енергозберігаючі технології.

Рахунки за опалення цієї зими шокують майже всіх і викликають цілком зрозуміле бажання сплачувати за тепло менше. І ось, нарешті, прийнято рішення встановити теплолічильник – в приватному будинку, квартирі або офісі. А на додаток до теплолічильника можна вжити ще низку заходів, які допоможуть зменшити витрати тепла. Для цього потрібно утеплювати саму будівлю, і найбільшого ефекту можна досягнути лише комплексним підходом.

Продовжити читання

В Новий рік з новими цінами!

Новий робочий рік Аква Україна починає з новими цінами. Ми знизили ціни на деякі позиції, розробили цікаві пропозиції для постійних замовників, знижки для оптових покупців.

Продовжити читання

Семінар з компанією "Прайм -Трейд"

Фахівці нашого підприємства відвідали семінар, який організувала компанія Прайм -Трейд спільно зі світовим лідером з виробництва літієвих батарей і акумуляторів SАFT Lithium Battery Division (Франція).

Продовжити читання

Технічне обслуговування об'єкта!

Незважаючи на кризовий стан в державі, наше підприємство продовжує стабільно зростати і розвиватися. ПП «Аква Україна» проводить технічне і сервісне обслуговування теплових пунктів, систем теплопостачання на об'єктах закладів освіти, культури та медицини.

Продовжити читання

«Аква Україна» взяла участь у 18-й Міжнародній виставці «Aqua Therm Kyiv 2016»!

«Аква Терм Київ» традиційно є провідною спеціалізованою виставкою по опаленню, вентиляції, водопостачання, кондиціонування повітря, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів. Виставка «Аква Терм Київ» - головна подія HVAC індустрії не тільки в Україні, а й у Східній Європі, де щорічно беруть участь провідні світові бренди і найбільші українські виробники.

Продовжити читання