У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua

20-та міжнародна виставка Акватерм Київ 2018

З 15 по 18 травня 2018 року в Києві відбулася ювілейна, 20-та міжнародна виставка Акватерм Київ 2018, яка зібрала на території експоцентру представників з 21 країни. Компанія «Аква Україна» традиційно стала одним з учасників цієї грандіозної події.

Продовжити читання

Пристрій дистанційної передачі даних M-Link GSM

Життя не стоїть на місці, прилади й технології постійно вдосконалюються, і, звичайно ж, технічні фахівці ПП «Аква Україна» також невтомно працюють над новими розробками, намагаючись максимально задовольнити потреби споживача.

Продовжити читання

Нова модель ультразвукового квартирного лічильника тепла Ultraheat T330

Як показує наш багаторічний досвід, лічильники тепла виробництва Landis&Gyr, Німеччина, є одними з найбільш популярних в Україні. В середині 2017 року компанія Landis&Gyr випустила нову модель ультразвукового квартирного лічильника тепла Ultraheat T330.

Продовжити читання

Продукція Spirotech

Рідини в опалювальних та охолоджувальних системах  працюють в якості теплоносія, переносячи тепло або холод в потрібне місце.

Продовжити читання

Насосне обладання Wilo

З червня 2017 року підприємство Аква Україна є сертифікованим представником німецького концерну Wilo в Україні.

Продовжити читання

Продукція Siemens

В червні 2017 року компанія Аква Україна отримала статус офіційного сертифікованого партнера ДП Сіменс в Україні.

Продовжити читання