Продукція Spirotech

spirotech

Рідини в опалювальних та охолоджувальних системах  працюють в якості теплоносія, переносячи тепло або холод в потрібне місце.

Продовжити читання

Насосне обладання Wilo

З червня 2017 року підприємство Аква Україна є сертифікованим представником німецького концерну Wilo в Україні.

Продовжити читання

Продукція Siemens

В червні 2017 року компанія Аква Україна отримала статус офіційного сертифікованого партнера ДП Сіменс в Україні.

Продовжити читання

Міжнародна виставка Аква Терм Київ 2017

Для компанії Аква Україна участь у міжнародній виставці Аква Терм – наймасштабнішій події у галузі енергоефективних технологій – є своєрідною традицією, і Аква Терм Київ 2017 не стала винятком.

Продовжити читання

Новий квартирний теплолічильник Maddalena

Підприємство Аква Україна є єдиним на українському ринку представником відомої в Європі італійської фірми Maddalena. Компанія Maddalena виробляє найрізноманітніші прилади для вимірювання рідин у будь-якій сфері – від найпростішого лічильника тепла до складних промислових вимірювальних приладів. Всі прилади, які виробляє завод Maddalena, мають сертифікат якості Міжнародної організації сертифікації ISO9001.

Продовжити читання

Лічильники тепла – що потрібно знати.

У січні 2017 року багато хто з нас був шокований цифрами в квитанціях за опалення. У зв`язку з цим питання встановлення тепло лічильників  набуло особливої актуальності.

Продовжити читання

Цікаві факти про енергозберігаючі технології.

Рахунки за опалення цієї зими шокують майже всіх і викликають цілком зрозуміле бажання сплачувати за тепло менше. І ось, нарешті, прийнято рішення встановити теплолічильник – в приватному будинку, квартирі або офісі. А на додаток до теплолічильника можна вжити ще низку заходів, які допоможуть зменшити витрати тепла. Для цього потрібно утеплювати саму будівлю, і найбільшого ефекту можна досягнути лише комплексним підходом.

Продовжити читання