Пристрій дистанційної передачі даних M-Link GSM

Життя не стоїть на місці, прилади й технології постійно вдосконалюються, і, звичайно ж, технічні фахівці ПП «Аква Україна» також невтомно працюють над новими розробками, намагаючись максимально задовольнити потреби споживача.

Продовжити читання

Нова модель ультразвукового квартирного лічильника тепла Ultraheat T330

Як показує наш багаторічний досвід, лічильники тепла виробництва Landis&Gyr, Німеччина, є одними з найбільш популярних в Україні. В середині 2017 року компанія Landis&Gyr випустила нову модель ультразвукового квартирного лічильника тепла Ultraheat T330.

Продовжити читання

З Новим 2018 роком!

З Новим 2018 роком"

Закінчується 2017 рік... У ньому було усе - злети й падіння, ейфорія перемоги та гіркота поразок, сміх і сум... Колектив Аква Україна щиро вітає усіх з наступаючим Новим роком і Різдвом, і бажає, щоб, щоб минулий рік забрав із собою всі негаразди, а рік майбутній подарував радість, здоров`я та успіх у всьому!

Продовжити читання

Продукція Spirotech

spirotech

Рідини в опалювальних та охолоджувальних системах  працюють в якості теплоносія, переносячи тепло або холод в потрібне місце.

Продовжити читання

Насосне обладання Wilo

З червня 2017 року підприємство Аква Україна є сертифікованим представником німецького концерну Wilo в Україні.

Продовжити читання

Продукція Siemens

В червні 2017 року компанія Аква Україна отримала статус офіційного сертифікованого партнера ДП Сіменс в Україні.

Продовжити читання

Міжнародна виставка Аква Терм Київ 2017

Для компанії Аква Україна участь у міжнародній виставці Аква Терм – наймасштабнішій події у галузі енергоефективних технологій – є своєрідною традицією, і Аква Терм Київ 2017 не стала винятком.

Продовжити читання