Ремонт та повірка
У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua

Ремонт і повірка приладів обліку тепла та води

Ми виконуємо

ПП «Аква Україна» проводить установку, наладку і метрологічну повірку квартирних теплолічильників Ultraheat 2WR6/Т350, теплолічильників Т230, MICROCLIMA та інших виробників.

Сервісний центр проводить регламентні роботи по заміні елементів живлення, перепрограмування обчислювачів, очищення каналів витратомірів, гідравлічні випробування, для збільшення терміну використання ваших приладів.

Також приймає на ремонт обчислювачі та витратоміри власного виробництва та інших виробників.
Компанія здійснює повний спектр заходів по проведенню повірки теплолічильники різних типів, які включають в себе: розбирання, технічне обслуговування та, у разі потреби, ремонт, повірку, монтаж, введення в експлуатацію для отримання актів готовності до опалювального сезону. 

Технічний потенціал

ПП «Аква Україна» має всі умови для якісної повірки приладів обліку теплової енергії та води, як під час випуску продукції, так і для проведення періодичної повірки в короткий термін. Крім того, ми створили унікальну ремонтну базу для технічного обслуговування перетворювачів і лічильників тепла. На підприємстві встановлено контрольно-повірочний пункт (КПП) Укрметртестстандарту, який укомплектований метрологічним обладнанням та приладами для проведення повірки.

Включає повний комплекс робіт з повірки

 • демонтаж приладів обліку та їх встановлення після повірки — за запитом;
 • технічне обслуговування та підготовка приладів для повірки;
 • перевірка роботоздатності та функціонування;
 • якщо потрібно, проводиться заміна елемента живлення, калібрування, коригування та ремонт;
 • повірка та оформлення відповідної документації.

Контрольно–повірочний пункт оснащений високоточними засобами вимірювання та повірочними установками УППР–80 та УППР–12. Кваліфіковані фахівці КПП виконають повний комплекс робіт з повірки, калібрування і регулювання приладів за короткий проміжок часу та з високою якістю.

Повірочна установка УППР-80

Повірочна установка УППР–80 призначена для проведення випробувань, калібрування та повірки перетворювачів витрат та лічильників рідини, що мають частотний або імпульсний вихідний сигнал, з номінальним діаметром приладів від 15 до 80 мм. Установка реалізує: об’ємно–часовий метод, метод порівняння параметрів засобу вимірювання, що проходить повірку з еталонним, та ваговий метод визначення витрати рідин.
Технологічне обладнання, яким укомплектована установка, дозволяє проводити повірку практично всіх видів та типів лічильників (тахометричних, електромагнітних, ультразвукових, вихрових і інш.) як власного виробництва, так і інших виробників. 

Spotlight Image

Повірочна установка УППР-12

Повірочна установка УППР–12 призначена для проведення випробувань, калібрування та повірки перетворювачів витрат та лічильників рідини, що мають частотний або імпульсний вихідний сигнал, з номінальним діаметром приладів від 15 до 25 мм. Установка реалізує метод порівняння параметрів засобу вимірювання, що проходить повірку, з еталонним.
Технологічне обладнання, яким укомплектована установка, дозволяє проводити повірку практично всіх видів та типів лічильників (тахометричних, електромагнітних, ультразвукових, вихрових і інш.) як власного виробництва, так і інших виробників.

Spotlight Image

Основні метрологічні та технічні характеристики установки УППР-12

 • робоче середовище — вода з температурою від плюс 5 до плюс 30° С;
 • діапазон вимірювання об’ємної витрати — від 0,005 до 12 м³/год;
 • діапазон об’ємної витрати робочих еталонів — від 0,005 до 12 м³/год, при допустимій відносній похибці ± 0,3 %;
 • номінальний діаметр приладів — від 15 до 25 мм;
 • кількість приладів, що одночасно проходять повірку — від 1 до 6 одиниць;
 • система автоматизації дозволяє забезпечити електронне керування процесами з ПК, забезпечує перемикання, читання і обробку результатів вимірювання, друк протоколів повірки та архівування результатів повірки в базі даних.

Детальніше про повірку