У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua

Проектування

Проектування

Проект ЦТП, ІТП, ВОТЕ

ЦТП (центральний тепловий пункт), ІТП (індивідуальний тепловий пункт), ВОТЕ (вузол обліку теплової енергії) — це складна інженерна конструкція, що складається з багатьох елементів. Труби, теплообмінники та запірна арматура — важливі складові теплового пункта, але, окрім них, є ще цілий ряд блоків і додаткового обладнання, без якого тепловий пункт не може функціонувати. Мова йде про систему автоматичного керування, систему безпеки, насосне обладнання, різні види датчиків, клапанів та інших компонентів. Систему опалення потрібно розглядати, як одне ціле.

Проект теплового пункту передбачає теплові розрахунки та, на їх основі, підбір необхідного обладнання. Котельні для котеджів проектують з типового обладнання та матеріалів, які дозволяють дуже легко змонтувати систему опалення. Досвідчений проектувальник робіть це легко і швидко, але від нього вимагається відповідальний підхід, оскільки опалювальне обладнання повинно працювати належним чином і не створювати проблем для мешканців будинку.

Інколи вважається, що для невеликих будинків не обов'язково виконувати проект теплового пункту. Це не зовсім так. Дійсно, опалення невеликого будинку є більш простим завданням, ніж опалення району міста, але це не означає, що такє питання може бути вирішено навмання. Проект теплового пункту дозволяє правильно вибрати систему опалення, враховувати особливості кожного будинку. Коли є докладний розрахунок з усіма необхідними схемами та обладнанням, ви можете уникнути форс–мажорних обставин і швидко виявити несправність чи іншу проблему. Крім того, проект гарантує якісне і стабільне функціонування системи опалення.

Компанія "Аква Україна" пропонує вам різні проекти теплових пунктів та вузлів обліку тепла. Починаючи з готових рішень, які потребують лише незначних змін, щоб вони ідеально приходили для вашого будинку, та закінчуючи індивідуальними рішеннями. Ми виконуємо всі види робіт, що пов'язані з організацією виробництва та отриманням погодженої документації. Значний практичний досвід дозволяє нам створювати проекти, який легко здійснити. Тепло вашого будинку починається з проектування. Довірте цю справу нам, і ви не буде залежати від примх погоди за вікном.