Квартирний облік
У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua

Встановлення квартирних тепло та водолічильників

Ми виконуємо

ПП «Аква Україна» встановлює, проводить наладку та метрологічну повірку ультразвукових квартирних лічильників тепла Ultraheat 2WR6/T350, Т230, MicroCLIMA та інших виробників.

Наша компанія проводить монтажні роботи по встановленню лічильників теплової енергії для невеликих по об’єму приміщень (офіси, магазини, квартири).

Виконуємо установку квартирних теплолічильників «під ключ» з такими лічильниками:

  1. Ультразвуковий теплолічильник ULTRAHEAT 2WR6;
  2. Ультразвуковий теплолічильник ULTRAHEAT T230;
  3. Механічний теплолічильник MICROCLIMA.

Також приймаємо на повірку та ремонт квартирні теплолічильники власного виробництва та інших видів. Компанія здійснює повний спектр робіт з установки і введення в експлуатацію квартирних лічильників тепла, яка включає в себе: обстеження, проектування, погодження, монтаж, введення в експлуатацію та оформлення відповідних актів готовності.

Технічний потенціал підприємства

ПП «Аква Україна» має всі умови (якісні інструменти, складові частин та матеріали) для якісного встановлення лічильників теплової енергії.
Висококваліфіковані фахівці виконають повний комплекс робіт якісно і в короткий термін. 

Телефони для подачі заявки 531-99-12(14)

Повний комплекс робіт з встановлення або заміни квартирних лічильників тепла включає:

Візит до замовника для обстеження, підбір приладу, проектування і узгодження проектів в ЖЕК і ПАТ «Київенерго», монтаж та наладка теплолічильника, здача в експлуатацію.

Визнано, що ЖЕКи не в змозі точно обрахувати кількість тепла, яку споживає окрема квартира. Врешті-решт, за рахунок системи опалення, що існує в будинку, необхідно опалювати не тільки квартиру, а також підвали, горища, під’їзди та інших місця загального користування. Таким чином, ЖЕК обраховує кількість тепла, що споживає весь будинок, згідно з показаннями загальнобудинкового лічильника тепла, а потім розподіляє це значення на всіх жильців пропорційно до площі квартир.

Знову ж таки, ця сума буде набагато менше, ніж та, що ЖЕК нараховує за власним розрахунками. У цьому випадку пристрій встановлюють на тепловому вводі в будинок, і він вимірює кількість тепла, що спожив весь будинок. Однак, при цьому, пристрій не може виміряти кількість тепла, яке спожила окрема квартира. Таким чином, для того, щоб зробити такі вимірювання, вам потрібно встановлювати квартирний лічильник тепла. Хоча вартість встановлення індивідуального лічильника тепла не є невеликою, але в довгостроковій перспективі він дозволить заощадити гроші на рахунках за опалення. Теплопостачальна організація все одно поставляє тепло протягом опалювального сезону – як у випадку, коли ще тепло на його початку, так і у випадку, коли вже тепло наприкінці його.

Такий квартирний лічильник допомагає зменшити платежі, коли радіатори, через відсутність необхідності опалення, можна відключити, а якби такого лічильника не було, ви повинні були б все одно платити за опалення.

І протилежна ситуація, коли рівень тепла в радіаторах опалення низький, вся родина кутається в теплий одяг, і крім того, платять за таку ж суму за опалення, як сусіди, у котрих відкриті всі фрамуги від надмірно теплої квартири. Тому ті, хто має лічильники тепла, вже встигли оцінити можливість керувати не тільки рівнем тепла в своїй системі опалення, а також і вмістом свого гаманця, та не стикаються з надлишком тепла в квартирі або його відсутністю. Вони споживають тільки стільки, скільки вони потребують. І відповідно тільки за це і платять. Саме тому встановлення квартирних лічильників тепла стало таким популярним, і його популярність росте з кожним днем.

Установка або заміна квартирних лічильників води

Підприємство здійснює повний пакет послуг з установки всіх типів квартирних лічильників води, сертифікованих в Україні, нових і після метрологічної перевірки, з видачею відповідних документів (паспорт приладу, свідоцтво про перевірку лічильника або довідка про непрацездатність приладу).

Детальніше по установку