У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua
Розмір шрифту: +

Пристрій дистанційної передачі даних M-Link GSM

Життя не стоїть на місці, прилади й технології постійно вдосконалюються, і, звичайно ж, технічні фахівці ПП «Аква Україна» також невтомно працюють над новими розробками, намагаючись максимально задовольнити потреби споживача.

Устройство дистанционной передачи данных M-Link GSM

В січні 2018 року ми раді презентувати Вам одразу дві новинки:

  1. Пристрій дистанційної передачі даних M-Link GSM, розроблений в двох варіантах - з інтерфейсом M-Bus та RS-232. Модифікація з інтерфейсом M-Bus призначена для зняття поточних показників з теплолічильника Ultraheat UH50 (або інших теплолічильників з M-Bus); модифікація з інтерфейсом RS-232 розрахована на роботу з тепло лічильником Аква-МВТ або іншим тепло лічильником з RS-232. Обидва пристрої працюють, використовуючи режим CSD або GPRS. З придбанням модема Ви безкоштовно отримуєте програмне забезпечення, паспорт на M-Link GSM буде доступний для скачування на нашому сайті.

  2. Програмне забезпечення для обчислювача МВТ-2М «Current reader». ПО дозволяє відстежувати в режимі реального часу (аналогічно із SCADA-системою)параметри теплоспоживання по обчислювачу, використовуючи фізичні інтерфейси RS-232 і RS-485. Програмне забезпечення може буди допрацьоване під потреби конкретного покупця, наприклад, облік газу + розрахунок КПД котельні, і та інш.
Оцінити цей запис:
1