У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua
Розмір шрифту: +

Насосне обладання Wilo

З червня 2017 року підприємство Аква Україна є сертифікованим представником німецького концерну Wilo в Україні.

Компанія Wilo виробляє сучасне насосне обладнання для систем опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції та кондиціонування. Надійність обладнання Wilo зумовлена якістю конструкцій та виготовлення, зручністю при монтажі та експлуатації.

Різноманітність продукції, що виробляє концерн Wilo – від простих побутових насосів до найскладніших промислових насосних станцій - дозволяє задовольнити потреби будь-якого споживача. В наш час енергоефективність є пріоритетним показником під час вибору насосного обладнання. Енергозберігаючі насоси Wilo встановлені на провідних підприємствах житлово-комунального хазяйства, промислових підприємствах і водоканалах України. Використання такого обладнання дозволяє суттєво скоротити витрати на електроенергію.

Крім насосного обладнання Wilo, Аква Україна представляє також продукцію компанії Spirotech (Нідерланди) – лінійку сепараторів повітря й шламу для циркуляційних контурів. Завдяки запатентованій особливій конструкції сепаратори Spirotech допомагають швидко розповітрити систему холодо- або теплопостачання й видалити мікроскопічні часточки шламу, забезпечуючи тим самим подовження терміну експлуатації обладнання та підвищення ефективності роботи системи в цілому.

Оцінити цей запис:
1