У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua
Розмір шрифту: +

До Нового року залишаються лічені дні, а отже слід підбити певні підсумки роботи нашої компанії.

До Нового року залишаються лічені дні, а отже слід підбити певні підсумки роботи нашої компанії. Упродовж 2020 року компанія ПП «Аква Україна», а це інженери, зварювальники, слюсарі, спеціалісти з налаштування автоматики та дистанційного керування, змонтували (як то кажуть «з нуля») 80 модульних теплових пунктів.

Більшість робіт була виконана для закладів соціальної сфери. А це означає не тільки економію бюджетних коштів для утримувачів, а й комфортні умови перебування у приміщеннях закладів.

Завдяки інтеграції енергоефективних насосів Wilо та автоматики з погодним регулюванням Siemens тепловий пункт будинку чи іншого об’єкту фактично функціонує як живий організм.

Датчики аналізують погодні умови надворі, температуру у приміщеннях та передають імпульси на інші системи і функціональні вузли. Останні у свою чергу підвищують чи понижують об’єми енергоносія.
Слід відзначити і зростання кількості запитів від ОСББ, які бажають істотно поліпшити технічний стан теплових мереж, систем обліку тепла. Упродовж року наші спеціалісти встановили близько 200 будинкових (промислових) лічильників тепла (АКВА-МВТ, Ultraheat UH50), окремо розробили 120 проектів індивідуальних теплових пунктів.

Більше тисячі киян та жителів передмістя, які замовили у нас монтаж квартирних тепло лічильників, вже економлять на оплаті за опалення. Сучасні німецьки лічильники обліку тепла Ultraheat T230, Ultraheat T330, які встановлює ПП «Аква Україна», можуть бути доукомплектовані М-Bus модулями та дистанційно передавати показники до теплопостачальної компанії. Це взагалі позбавляє необхідності щомісяця власнику знімати показники, зазирати до місць монтажу.

Завдяки власним метрологічним ресурсам, оперативності у виконанні повірочних процесів до компанії зверталися організації, підприємства та фізичні особи, без перебільшення, з усієї України. За підсумками року виконано 500 тис. (!) повірок з необхідними калібруванням або ремонтом.

Кваліфікація наших працівників дозволяє виконати складні ремонті, проектні та монтажні роботи. Ми дійсно пишаємося, коли можемо допомогти замовнику у тих випадках, коли інші компанії виявилися безсилі!

У Новому 2021 році хочемо побажати усім тепла і затишку в оселях! Самі ж плануємо й надалі продовжувати добру традицію: робити все швидко, якісно і системно.

Ми вдячні за довіру та завжди відкриті до пропозицій та співпраці!

Оцінити цей запис:
1