У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua
Клапани BELIMO

Клапани BELIMO

Коротка інформація

Протягом трьох останніх десятиліть більш ніж в 40 країнах світу назва фірми BELIMO (Білимо), Швейцарія, є еквівалентом якості, надійності, постійного вдосконалення.

Сідельні регулюючі клапани BELIMO з електроприводом BELIMO розроблені для довгого терміну служби в замкнутих системах, середовище: холодна, тепла, гаряча вода (завдяки сідлу і конусу клапана з нерж. сталі моделі H6...S придатні до експлуатації на дуже гарячу воду і пару).

Дросельні і змішувальні клапани пропонуються у варіантах виконання із зовнішноью різьбою або фланцями. Клапани регулюючі BELIMO завжди поставляються, як повноцінне функціональне рішення, тобто разом з відповідним прямоходним електроприводом BELIMO. Номенклатура запропонованих електроприводів включає пристрої з різним зусиллям, а також опцію аварійного спрацьовування при відключенні живлення.