У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua
Датчик температури ТВН

Датчик температури ТВН

Призначення

Термодатчики с цифровим виходом на базі мікросхеми DS1821 з діапазоном вимірюваних температур від мінус 40 до 125°С призначені для роботи в комплекті з мікропроцесорними блоками. Датчик температури зовнішнього повітря ТВН включений до складу автоматичного регулятора температури з мікроконтролером АТР і клапаном АСКР.

Область застосування

Можуть застосовуватись в системах опалення, гарячого водопостачання, припливної вентиляції та інших системах в якості датчиків температури повітря.

Конструкція

Базова конструкція - датчик розміщується в герметичній розподільчій коробці для зовнішнього монтажу.

Основні технічні характеристики

НАЙМЕНУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ
 Напруга, В  5
 Межі вимірювання температури, °С  від -40 до +125
 Тип вхідних термоперетворювачів  с цифровим виходом на базі мікросхеми DS1821
 Режим роботи  цілодобовий
 Ступінь захисту  IP63

 

Встановлення і підключення

ТВН потрібно встановлювати на північній стіні будівлі, на відстані не менше 10 см від стіни. Над ТВН повинен бути передбачений захист від опадів. За неможливості встановлення на північній стіні необхідно забезпечити захист ТВН від нагрівання прямими сонячними променями.

Підключення термодатчика рекомендується здійснювати за допомогою кабелю з двома витими парами у спільній оболонці з кроком скрутки не більше 0,3 м, перерізом не менше 0,35 мм2. Через одну виту пару подається живлення термодатчика (+5 В и ┴), через другу – «┴» і дані «D». Допускається здійснювати підключення кабелем з однією екранованою витою парою. Кабель повинен бути в ізольованій оболонці (тип КММ2 0,35 або подібний). У цьому випадку обплетення використовується під загальний (┴) провід. Довжина кабелю не більше 40 м.
Термодатчики підключаються через клеми, які розміщені під кришкою датчика у відповідності з маркуванням.

Експлуатаційні характеристики

Температура зовнішнього повітря, °С  от +0 до +55
Відносна вологість повітря при температурі 35 °С  до 93%
Середній строк служби, років, не менше  10