У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua

Наші роботи

Індивідуальний тепловий пункт (ІТП)

Модернізація теплового пункту
Будівля дитячої туристсько-екскурсійної бази «Юний турист»
м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 144

Інші об'єкти
Вистовується для обслуговування одного споживача (будівлі або її частини).
Як правило, розташовується в підвальному або технічному приміщенні будівлі, однак, в силу особливостей обслуговується будівлі, може бути розміщений в окремій споруді.


Вузол обліку теплової енергії (ВОТЕ), квартирний вузол обліку тепла

Вузол обліку теплової енергії - це комплекс вимірювальної техніки, яка застосовується для визначення обсягу спожитої теплової енергії, а так само служить для фіксації збоїв у роботі обладнання.


Центральний тепловий пункт (ЦТП)

Використовується для обслуговування групи споживачів (будівель, промислових об'єктів).
Найчастіше розташовується в отдельностоящем споруді, але може бути розміщений у підвальному або технічному приміщенні однієї з будівель.


Теплові насоси

Тепловий насос призначений для економного опалювання і отримання гарячої води для побутових потреб в індивідуальних житлових будинках, громадських будівлях (школи, спортивні зали, церкви), а також складських та інших виробничих спорудах. У порівнянні з традиційними системами опалення, установка дозволяє скоротити грошові витрати на енергоносії до 60%.
Використання насоса дає можливість покрити приблизно 80 ... 85% річного енергоспоживання.