У компанії "АКВА УКРАЇНА" відкриті вакансії: ІНЖЕНЕР-ТЕПЛОТЕХНІК, СЛЮСАР-САНТЕХНІК, ЗВАРЮВАЛЬНИК, ЕЛЕКТРИК. Розмір заробітної плати залежить від кваліфікації і вирішується на співбесіді. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам або надсилайте своє резюме на наш e-mail: aqua@au.ua

Про нас

Про підприємство «Аква Україна»

Підприємство «Аква Україна» веде свою діяльність на ринку обліку та економії енергоресурсів, починаючи з 1995 року. Головними цілями його створення були розробка і виробництво приладів обліку тепла, проектування та впровадження в Україні енергоефективних та енергозберігаючих технологій.

За більш ніж 15 років свого розвитку підприємство посіло одне з провідних місць в Україні на ринку приладів обліку тепла і води. Значний досвід, високий рівень кваліфікації персоналу, наявність виробничої бази та умов для багаторівневих випробувань надійності дозволяють виробляти і впроваджувати сучасне і високоякісне обладнання для енергообліку та енергозбереження.

Намагаючись найбільш повно задовольнити споживача, підприємство виробляє майже весь комплекс обладнання для комерційного обліку тепла. Завдяки цьому надається можливість поставки комплектів теплолічильників у складі теплообчислювача, витратомірів та термодатчиків. Діапазон випускаються нами видів і типорозмірів теплолічильників дозволяє організувати облік енергоспоживання – від квартири до великого підприємства.

Підприємство постійно розвивається і освоює виробництво нових видів продукції – це стаціонарні і переносні повірочні установки; системи контролю та регулювання енергоспоживання; пластинчасті теплообмінники; енергозберігаючі люмінесцентні світильники. Контрольно-повірочний пункт (КПП) підприємства здійснює повний комплекс робіт з повірки, налагодження та ремонту засобів вимірювання тепла і води.

КПП укомплектований зразковими засобами вимірювання і обладнаний високоточними повірочними установками УППР-80 і УППР-12.
«Аква Україна» є офіційним дилером насосного обладнання провідних зарубіжних і вітчизняних виробників.

У 2009 році вся продукція підприємства сертифікована за стандартом EN 1434.

За високу якість вимірювальної техніки і приладів обліку споживання теплової енергії, гарячої та холодної води ПП «Аква Україна» нагороджено Дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу України «ВИЩА ПРОБА 2004», продукція підприємства внесена в реєстр 100 кращих товарів України .
За час роботи нами проведено значне число енергоаудитів, спроектовано та впроваджено понад 5000 вузлів обліку енергоресурсів, сотні теплових пунктів, проведена модернізація низки застарілих систем теплопостачання.

Сервісний центр забезпечує ефективну роботу обладнання теплових пунктів і вузлів обліку тепла підприємств та організацій бюджетної сфери м. Києва, а також багатьох інших об'єктів, що дозволяє значно економити кошти за оплату енергоспоживання.

У 2008 році відкрито новий напрямок діяльності – створення систем опалення та гарячого водопостачання на базі теплових насосів. Введено в експлуатацію ряд об'єктів – найбільших в Україні.

Нами відкриті представництва в Дніпропетровську, Одесі, Миколаєві, Житомирі, Черкасах, Сімферополі, Львові, Хмельницькому та інших містах Украіни. Всі наші зусилля спрямовані на підвищення якості продукції та впровадження у життя сучасних технологій систем обліку та регулювання споживання енергоресурсів.

Будемо раді, якщо наше знайомство переросте в довгострокову взаємовигідну співпрацю.


З повагою, Петренко М.М.
директор ПП «Аква Україна»

 • Повірочна установка УППР-80

  Повірочна установка УППР-80

  ПП «Аква Україна» має всі умови для якісної повірки приборі обліку тепла та води, як під час виробництва, так і під час періодичної повірки в короткий термін. Крім того, нами створена уікальна база для технічного обслуговування перетворювачів та теплолічильників.

  Детальніше

 • Квартирний облік тепла

  КВАРТИРНИЙ ОБЛІК ТЕПЛА

  Підприємство «Аква Україна» встановлює, проводить наладку та повірку квартирних теплолічильників Ultraheat 2WR6/Т350, Multical compact та інших моделей, за бажанням замовника. Підприємство виконує повний комплекс заходів зі встановлення та введення в експлуатацію квартирних теплолічильників, що включає: обслідування, проектування, затвердження, монтаж, проведення пусконалагоджувальних робіт та допомагає при оформлені актів готовності.

  Детальніше

 • Обслуговування теплопунктов і вузлів обліку тепла

  Обслуговування теплопунктов і вузлів обліку тепла

  Ми проводимо сервісне обслуговування і ремонт модульних теплових пунктів, вузлів обліку тепла, при необхідності виконує ремонтні роботи. Лише у м. Києві на обслуговуванні підприємства знаходиться близько 500 об'єктів житлово-комунальної сфери. Завданням технічного обслуговування є підтримка систем теплопостачання і обліку енергоспоживання в працездатному стані, а також продовження терміну служби використовуваного устаткування.

  Детальніше

 • 1
 • 2
 • 3