Універсальні контролери RLU2
Використовуються в системах вентиляції, кондиціонування та холодопостачання. Контролери розроблені для керування наступними параметрами: температура, відносна/ абсолютна вологість, тиск/ перепад тиску, потік повітря, якість повітря в приміщенні та ентальпія.
Універсальні контролери RLU2
Режим роботи
- Вибір режимів роботы: Комфорт, Економія, Захист
- Відображення поточного режима роботи (Комфорт, Економія, Захист)
Налаштування
- Для кожного контура керування: Індивідуальні налаштування обігріву й охолодження для режимів роботи Комфорт та Економія
- Зміна налаштування температури за допомогою кімнатного модуля або регулятора
- Для кожного контура керування: зміна налаштування за допомогою віддаленого регулятора (активного чи пасивного)
- Налаштування кімнатної температури з компенсацією літо / зима
- Для кожного контура керування: Перемикання налаштування в залежності від сигналу датчика, обраних точок вмикання та вимикання.
Універсальні виходи для:
- Пасивного або активного сигнала для виміряних значень (°C, %)
- Дискретного сигнала (сухий контакт).
Аксесуари: рамка для монтажу (складається з 1 малої рамки, 1 великої рамки, 2 прокладок, 4 фіксуючих гвинтів, інструкції з монтажу), тип ARG62.201
Функції керування та спостереження:
- Універсальний регулятор з 2 послідовностями нагріву й 2 послідовностями охолодження може бути використаний як контролер з режимами P, PI або PID, або як диференційний контролер
- Контролер може бути зконфігурований як каскадный контролер для температури в кімнаті / на притоці з обмеженням температури притоку
- Для кожної послідовності може бути призначений регулюючий елемент (модулюючий сигнал, ступінчасте регулювання) і насос. 2 послідовності можуть керувати одним й тим самим елементом (наприклад, охолодження/осушення)
- Загальне обмеження (мінімум/ максимум на кожній послідовності, або абсолютне обмеження, наприклад, для температури або вологості на притоці), або відносне обмеження (максимальний перепад температур в кімнаті/ на притоці). Обмеження діє на всі послідовності.
- Мінімальне обмеження може бути встановлене на нижньому налаштуванні при охолодженні (охолодження з безпосереднім охолоджувачем)
- Обмеження мінімума й максимума для будь якої з послідовностей регулювання. Обмеження призначається з іншої послідовності (захист от обмерзання рекуператора або максимум температури у зворотньому трубопроводі калорифера підігрівача)
- Керування температурою за допомогою комбінованих повітряних заслонок.
- Блокування будь-якої з послідовностей.
- Конфігурований цифровий вхід (межі для нагрівання з контролера обігріву) для змінення стратегії керування (каскадне регулювання).
- 2-ступеневий захист від замерзання (по температурі/ 2-позиційний) або термостат захисту від замерзання (в RLU220 тільки контроль)
- Постійна робота насосів при низкій зовнішній температурі, ввімкнення по навантаженню від регуляторів (не для RLU220); періодичне примусове ввімкнення.
- Керування аналоговим виходом (не для RLU202). Використання зовнішнього сигнала. Мінімальне / максимальне обмеження. Мінімальне обмеження при низьких зовнішніх температурах
- Керування комбінованими заслонками або рекуператором (не для RLU202), алгоритми ввімкнення при низьких зовнішніх температурах.
- Керування багатоступеневим пристроєм із ступінчастим перемикачем, з максимум 6 ступенями і модулюючим виходом.
- Точки перемикання встановлюються окремо для кожного ступеня. Час затримки. Зовнішні сигнали (як звичайний ступінчастий перемикач). Модулюючий вихід з мінімумом і максимумом, інверсією (тільки для RLU236)
- Керування багатоступенвим пристроєм із ступінчастим перемикачем, з максимум 6 ступенями і модулюючим виходом.
- Керування посліловним багатоступеневим пристроєм із ступінчастим перемикачем, з максимум 6 ступенями і модулюючим виходом.
- Точки перемикання встановлюються окремо для кожного ступеня. Час затримки і пріорітет перемикання. Зовнішні сигнали (як звичайний ступінчастий перемикач). Модулюючий вихід з мінімумом і максимумом, інверсією (тільки для RLU232 и RLU236)
- Керування багатоступеневим пристроєм із ступінчастим перемикачем, з 4 реле для 15 ступенів і модулюючим виходом. Точки перемикання з бінарною логікою демультиплексора. Час затримки. Зовнішні сигнали (як звичайний ступенчатый перемикач). Модулюючий вихід для назначення ступенів, з мінімумом і максимумом, інверсією (тільки для RLU232 и RLU236).
- 3-точкове керування приводами (тільки для RLU202 и RLU222).
- Перетворення пасивного виміряного сигнала в активний сигнал для використання іншими контролерами.
Технічні характеристики
Кожен контролер містить до 45 запрограмованих додатків. Під час налаштування вводиться відповідний базовий тип. При цьому активуються всі необхідні функції і параметри. Функції, що не потрібні, автоматично вимикаються. Додатково кожен універсальний контролер має 2 шаблони додатків:
- 1 для базового типу A (контролер для вентиляції)
- 1 для базового типу U (універсальний контролер)
За допомогою вбудованої панелі оператора чи сервісного комплекта OCI700.1 можна здійснювати:
- Активацію запрограмованого додатку
- Зміну стандартних додатків
- Довільну конфигурацію додатків
- Оптимізацію налаштувань контролера
Механічні характеристики
Універсальний контролер складається з бази з клемниками та функціональної частини із вбудованими елементами керування. База з клемниками може бути закріплена на DIN-рейці або шурупами на рівній поверхні і складається з пластикового корпуса з 2 рівнями клем. Функціональна частина вставляеться в базу. Функціональна частина складається з пластикового корпуса, що містить друковану плату.
- Контролер потребує живлення AC 24 В. Робоча напруга має відповідати вимогам SELV / PELV (слаботочна напруга)
- Трансформатори, що використовіються, мають бути ізольовані, відповідно до EN 60 742 або EN 61 558-2-6.
- Перемикачі та заземлення мають відповідати місцевим стандартам
- Контролери й модулі розширення призначені для:
- Монтажу в стандартну DIN-шафу 43 880
- Монтажу на стіну на рейку по EN 50 022-35×7.5
- Монтажу на стіну за допомогою 2 шурупів
- Монтажу на дверцята шафи керування з рамкою ARG62.201
- Заборонено монтаж у вологих приміщеннях.
Зауваження по налаштуванню
- Конфігурація і параметри стандартних додатків, що має контролер, можуть бути змінені в будь-яку мить обслуговуючим персоналом, що навчений роботі з HVAC-системами і має відповідні права доступу локально або за допомогою сервісного набору
- В процесі налаштування додатку всі виходи контролера деактивуються і переходять у вимкнений стан
- Після завершення налаштування контролер автоматично запускаєтся
- Після виходу з меню налаштувань периферійні пристрої, що подключені до універсальних входів (включаючи модулі розширення) автоматично перевіряються. У випадку відсутності відповіді пристрою контролер видає тривожне повідомлення
- Якщо були виконані особливі налаштування додатку, рекомендовано занести їх в документацію і один екземпляр зберігати в шафі керування.
- Послідовність дій при підключенні контролера описується в керівництві з встановлення і монтажу.