ЗАКАЗАТИ ТОВАР

В Новий рік з новими цінами!

Новий робочий рік Аква Україна починає з новими цінами. Ми знизили ціни на деякі позиції, розробили цікаві пропозиції для постійних замовників, знижки для оптових покупців.

Продовжити читання

Семінар з компанією "Прайм -Трейд"

Фахівці нашого підприємства відвідали семінар, який організувала компанія Прайм -Трейд спільно зі світовим лідером з виробництва літієвих батарей і акумуляторів SАFT Lithium Battery Division (Франція).

Продовжити читання

Технічне обслуговування об'єкта!

Незважаючи на кризовий стан в державі, наше підприємство продовжує стабільно зростати і розвиватися. ПП «Аква Україна» проводить технічне і сервісне обслуговування теплових пунктів, систем теплопостачання на об'єктах закладів освіти, культури та медицини.

Продовжити читання

«Аква Україна» взяла участь у 18-й Міжнародній виставці «Aqua Therm Kyiv 2016»!

«Аква Терм Київ» традиційно є провідною спеціалізованою виставкою по опаленню, вентиляції, водопостачання, кондиціонування повітря, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів. Виставка «Аква Терм Київ» - головна подія HVAC індустрії не тільки в Україні, а й у Східній Європі, де щорічно беруть участь провідні світові бренди і найбільші українські виробники.

Продовжити читання

ПП «Аква Україна» розроблений контролер зйому даних з теплообчислювача МВТ-2МНК

На замовлення ПП «Аква Україна» розроблений контролер зйому даних, який ми пропонуємо використовувати для зняття показань з теплообчислювача МВТ-2МНК, а також побудови системи АСКОЕ.

Продовжити читання

Семінар на тему «Енергозбереження та термомодернізація міста» в Одесі

24 та 25 березня підприємство «Аква Україна» прийняло участь в семінарі на тему «Енергозбереження та термомодернізація міста», який пройшов в Одесі у рамках виставки «Енергосфера». Захід відбувся за участю представників органів влади, комунальних підприємств, ОСББ та ЖБК.

Семінар на тему «Енергозбереження та термомодернізація міста» в Одесі

Продовжити читання

Допомога при видавництві книги

Помощь в создании книги

За підтримки компанії «Аква Україна» вийшло чергове видання книги спогадів Віталія Баканова - «Дети Подола»! Віталій Баканов - києвознавець, літератор, журналіст, автор 17 книг з історії Києва. Автор понад 240 статей в журналах і газетах центральної преси України! «Аква Україна» на протязі багатьох років дружить з Віталієм Андрійовичем і підтримує його творчу діяльність!!

Продовжити читання